KONST / Litografier / Färglitografi 12191054

nr 1219 1054

Pontus Ljungberg

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Signerad. Signerad, daterad 1987. Numrerad 168/200. Motivet: 40x32 cm

Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.

Utrop:

500 kr

måndag 26 november 2018
kl 19:07:51

Pontus Ljungberg

Läs mer om Pontus Ljungberg